Close
Напишите нам
Telegram
Messenger

Бажаєте залишити заявку?
Ми будемо раді поспілкуватися з вами
Digital Art починався з 3 співробітників у коворкінгу. Через 2,5 роки нас уже 30 спеціалістів у штаті. А наш офіс — це затишний опенспейс, де зручно кожному співробітнику. Ми робили все самі, шукали клієнтів, налагоджували комунікацію, запускали рекламу і працювали на ім'я. Тепер ім'я працює на нас і вже клієнти знаходять нас.

Компанія розвивається стрімко, тому що наша команда — це ком'юніті фахівців із великим досвідом та бажанням розвиватися. Ми маємо 7 відділів у digital сфері, які закривають будь-яку потребу в інтернет-маркетингу. Ми точно знаємо, хто наш клієнт та чим ми можемо бути йому корисні.

Про DigitalArt

Звертаючись в нашу агенцію, ви можете бути впевнені, що наші реставратори зроблять все необхідне і навіть трошечки більше:)

Ми завжди прагнемо зробити більше

витрачено на рекламу
3 537 642 $
супроводжували проектів
100 +
експертів у команді
1
клієнтів задоволені нашою роботою
1%
Зараз ми пропонуємо клієнтам просування за послугами:
Наші послуги:
Розвивати український та міжнародний бізнес у digital просторі, збільшуючи дохід та впізнаваність компаній

Донести до клієнта розуміння того, що бізнес має масштабуватись та приносити дохід не лише офлайн

Наша місія

Експертність

Індивідуальність і відомий стиль

Кидати виклик найамбіційнішим бізнес-завданням

Команда молодих людей, які сильні як фахівці, та цікаві
як особи

Наші цінності

Чому нам довіряють клієнти

Кожен наш клієнт — наш партнер. Ми дбаємо про репутацію кожного проєкту та несемо за неї відповідальність. Злагоджена робота команди та регулярна комунікація з клієнтами = високі показники та результат.

Ми не працюємо за шаблонами, ми стежимо за трендами, тримаємо руку на пульсі ринку і завжди шукаємо нові, свіжі ідеї, щоб кожен продукт був унікальним і виділявся серед конкурентів.

Наша команда

Команда — сильна сторона Digital Art. Фахівці, які кайфують від того, що роблять, дають результат, регулярно підвищують свої скіли у сфері маркетингу, вміють креативно мислити та реалізовувати свої ідеї.