Close
Напишіть нам
Telegram
Messenger

Бажаєте залишити заявку?
Ми будемо раді поспілкуватися з вами
БІЗНЕС АГРО ІНВЕСТ – провідна компанія у сфері виробництва ангарів безкаркасного типу «під ключ», яка також займається поетапним індивідуальним проектуванням, розробкою та спорудженням подібних конструкцій.

Бізнес Агро Інвест

Наша співпраця розпочалася 15 лютого 2020 року. Прийшли до нас із запитом про запуск таргетованої реклами на Фейсбуці. Раніше замовники ніколи не запускали рекламу, тому хотіли виправити цю помилку.
Завдання нашої співпраці полягало в збільшенні кількості заявок для компанії за допомогою інтернет-ресурсів. Клієнт хотів отримати 20 заявок за місяць.
Желаете оставить заявку?
Мы будем рады пообщаться с вами
Для цього нашою компанією були виконані наступні дії:
Налаштування реклами в соцмережах та Google
Створення воронки продажів та збільшення кількості заявок за ту ж вартість.
Пропрацювали певні ЦА
Виявили 6 категорій аудиторії та сильних оферов. Прописали загальну стратегію.
Створили 6 банерів під дані категорії аудиторії.
На підставі зібраних даних, пропрацювали для кожної аудиторії спецпропозиції. Пропрацювали питання з клієнтом для аудиторії (які виходять на Фейсбуці лід формою при залишенні заявки).
Підсумок:
Ніша b2b – складна для нашого ринку, оскільки аудиторія вузька й до покупки вона підходить з «холодною головою», ретельно зваживши всі «за» та проти» з точки зору вигоди.
На перший місяць був виділений бюджет 300$. Запустили таргет – результат за місяць – 266 лідів по 0,96 $.
За час співпраці ми збільшили кількість лідів в 10 разів більше, ніж було заявлено на початку. Замість обіцяних 20, клієнт отримав 266.
Отримуючи багато лідів, клієнт зіткнувся з неможливістю обробити їх швидко та якісно. А також у фірми почався період великого переїзду, тому було прийнято рішення на деякий час призупинити нашу співпрацю.